V nákupním košíku nemáte žádné produkty.

Součet: 0,00 Kč

O nás

Nálpně EULIQUID vznikly v důsledku zvýšené poptávky po kvalitních náplních do elektronických cigaret. Vzhledem k množství originálních i neoriginálních náplní, které se k nám dovážely a stále dováží z Číny, jsme se na konci roku 2011 rozhodli pro výrobu českých e-liquidů. Spuštění samotné výroby předcházel dlouhý proces, na jehož konci vznikl kvalitní český produkt. 

Již řadu let dodáváme naše produkty firmám v ČR, EU, ale také do Vietnamu, Ruska nebo JAR.

Firemní strategie a filozofie je založena na faktu, že tím nejdůležitějším pro e-kuřáka jsou KVALITA a CHUŤ e-liquidů.

E-liquid euliQuid - je vyráběn z surovin vyrobených v České republice, Německu a ve Švédsku. Každá složka obsažena v tomto e-liquidu prochází výstupní kontrolou a je k ní vystaven certifikát s číslem šarže a čistotou dané suroviny. Samotná výroba podléhá těm nejpřísnějším normám České republiky a Evropské unie. U těchto surovin se dbá především na obsah těžkých kovů, které mohou být v případě překročení limitů pro lidský organismus vysoce škodlivé. Složení e-liquidu euliQuid je ideální. Výsledkem je výjimečná chuť a výborná dýmivost.

Garantem kvality je nezávislá akreditovaná laboratoř LABTECH. Zde necháváme analyzovat naše produkty. Naši zákazníci si mohou být jisti, že k výrobě nejsou používány žádné podřadné suroviny.

Firma EULIQUID má 100% českého kapitálu.

Aktuální výpis z obchodního rejstříku EULIQUID s.r.o.

 

BRAND & CLIENTS

UPOZORNĚNÍ

V tomto obchodu mohou zakoupit zboží
pouze osoby starší 18 let!
Vstupem potvrzujete, že jste plnoletý/á.
V opačném případě opusťte tyto stránky.
DĚKUJEME